piątek, 2 października 2015

Nie rozumiem i nie jestem rozmowny

Nie rozumiem dlaczego jestem taka ciekawa tej geograficy? Fakt bardzo ciekawa kobieta i nadal twierdzę że R. ma szczęście poznawać ciekawych ludzi i częściowo pewnie dlatego. Nie kojarzy mi się z Nią żadne negatywne uczucie choć do tego pewnie wystarczy jeden krok. Mam nadzieje ze moja ciekawość świata zostanie zaspokojone i będę  igła okazję poznać ja bliżej i czegoś interesującego się dowiedzieć.  No dobra jest jedno negatywne uczucie które ni się kojarzy -jest szczuplejsza ode mnie. Nie pamiętam żebym była tak ciekawa jakiegoś człowieka i miała tak wielka chęć poznania kogoś.

Smok ponoć nie jest rozmowny. Szkoda tylko że jak dzwoni kumpel z Canada i wita go słowami cześć Smoku to ja pa mu się nie zamyka. Ze znajomymi, z ludźmi ze wspólnoty ze swoją mamusia, z rodzinka tez mu się Ja pa nie zamyka. Ten sam stan jest przy Geograficy.
Tylko ze mną nie chce rozmawiać:(
Smutno mi i więcej nie będę próbować.
Od wczoraj rozmawiam służbowo.
Boli... bardzo boli

2 komentarze:

  1. Widzę że wróciłaś :)) co do geograficy, to obgadamy temat przez telefon :P
    Mam nadzieję, że się Smoku bardziej rozmowny zrobi... Buźka!

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja ze swojej strony polecę książkę pt.'' Kobiety są z wenus, mężczyźni są z Marsa'', dużo jest w niej napisane właśnie o tym, czemu mężczyzna milczy, czemu my tego nie rozumiemy.. .

    OdpowiedzUsuń